Online konference „Podpora rozvoje matematické gramotnosti“

Konference systémového projektu Strategické řízení a plánování ve školách a v územích, a to opět v online realizaci přes platformu MS Teams. Hlavním tématem bude podpora rozvoje matematické gramotnosti i díky povinným pracovním skupinám v místních akčních plánech rozvoje vzdělávání. Mezi příspěvky bude i role Strategického plánu rozvoje škol a jeho využití v MAP, akce se zúčastní i zástupce ČŠI a ostatních IPs NPI ČR, se kterými dlouhodobě a intenzivně spolupracujeme v této tematické oblasti.

Odpolední část bude věnována živému přenosu z prezenční akce INSPIRAČNÍ BURZA – MATEMATICKÁ GRAMOTNOST, přičemž se jedná o setkání odborné veřejnosti s členy pracovních skupin místních akčních plánů ve Zlínském kraji a minitýmu KAP zaměřených na rozvoj matematické gramotnosti při příležitosti prezentace výstupů akčního plánování.

Akce bude streamovaná z Experimentária v Otrokovicích. Termín konání: 18. října 2021, 9.00 – 15.00

Odkaz na přihlášení zde: Online konference SRP_podpora rozvoje MG_18_10_21

Přihlášení bude možné do pátku 15.10. 2021 do 10:00 hod., poté bude všem přihlášeným účastníkům zaslán odkaz do Teams a další organizační pokyny.

Poznámka: V případě potíží s přihlašováním na akci kontaktujte, prosím, paní Kateřinu Stavělovou na email katerina.stavelova@npi.cz.