Univerzální atletická rozvička – E. Babicová

Eva Babicová

Vystudovala Učitelství tělocvik – zeměpis na FTVS UK v Praze a nyní je účastnicí programu celoživotního vzdělávání na Pedf UK – Učitelství 1. stupně ZŠ.

V minulosti působila mj. jako trenérka atletiky ve Slavoji Český Brod či SK Aritma Praha. Je matkou tří dětí a mezi její záliby patří rodina, příroda, cestování, pečení sladkého, malování, učí se hrát na klavír a její největší vášní je běh. V životě se řídím krédem „cesta je cíl“. Stále je co objevovat, vždy je možnost se rozvíjet.

„Mám ráda výzvy. Tou pro mne vedení lekce v LŠP je;-)“

Tělocvik tradičně i netradičně

Máte někdy pocit, že jsou hodiny tělocviku stále o tom samém. Na vymýšlení novým motivů a zařazování originálních pomůcek Vám nezbývá čas? Jediným cílem tělesné výchovy je hýbat se? Máte v hodinách problém, se kterým si nevíte rady?

Pokud ano, mohla by právě Vám lekce pomoci získat nové nápady a ověřit si, že změny nemusí působit problémy, ale naopak usnadnit a oživit hodiny tělesné výchovy. Tělocvik lze propojit s výukou jiných předmětů. Cílem semináře je získat otevřený náhled na hodiny, jejichž hlavním cílem je děti motivovat k pohybu a vytvářet u nich potřebu se hýbat v dětství i v dospělosti.

A určitě si necháme prostor i na Vaše dotazy a cenné nápady z praxe.

Pondělí 17. 8. 2020, celodenní seminář 9:00 – 16:00 hod.

Seminář určen pro: učitelky MŠ, pedagogy ZŠ, asistentky pedagogů, vychovatelky školní družiny, a další zájemce.

Univerzální atletická rozcvička jako z příručky trenéra

Praktický workshop pro učitele, kde proběhne ukázka jak na aktivizaci a mobilizaci organismu před další zátěží. Jak vést rozcvičku bez pomůcek, aby nebyla nudná a stereotypní. Využití netradičních cviků, cviků ve dvojicích i aktivit ve skupinách.

Čtvrtek 20. 8. 2020, ranní rozcvička 7:30 – 8:30 hod.

Praktický workshop určen pro: učitelky MŠ, pedagogy ZŠ, asistentky pedagogů, vychovatelky školní družiny, pedagogy ZUŠ a další zájemce.