Hledáte pomoc s vedením školy v době koronaviru?

Inspirace, diskuze a spolupráce to vše ZDENárodní pedagogický institut České republiky nabízí pomoc s vedením školy v době koronaviru.

Sdílení, inspirace, dobré nápady.

Jak se co nejlépe a nejefektivněji popasovat se současnou situací? Inspirujte se a sdílejte nápady s ostatními. Jaká opatření jste u vás zavedli? Co fungovalo a co ne? Vstupte na burzu inspirace.

Distanční vzdělávání – Vše, co potřebujete vědět ohledně online výuky.

Hardware, software, ochrana dat, analýzy. Praktické tipy, které vám pomohou při přípravě distančního vzdělávání.

Virtuální škola – Inspirace pro učitele.

Mezipředmětové projekty a aktivity pro online výuku žáků.

Doučování – Studenti VŠ pomáhají žákům ZŠ.

Řešíte, jak podpořit žáky s výpadkem ve výuce? Pomoci mohou studenti pedagogických fakult či vyšších odborných škol. Jejich praxe proběhnou přímo ve Vaší základní škole formou skupinového či individuálního doučování vybraných žáků. Doučování může probíhat osobně i online. Vstupte na náš web Zapojmevšechny.cz.

Psychologická pomoc – Podpora pedagogům i rodičům.

Ocitli jste se v důsledku koronakrize v obtížné situaci? Řešíte profesní nebo osobní dilemata v souvislosti s omezením provozu škol? Potřebujete odborně konzultovat záležitost výchovy a vzdělávání žáků, na které dopadla koronakrize? Učitelům, ředitelům i rodičům nabízíme psychologickou pomoc, kterou poskytují terapeuti s dlouhodobou praxí, zkušení psychologové a speciální pedagogové.

 - 
English
 - 
en
German
 - 
de
Ukrainian
 - 
uk
Czech
 - 
cs