Cesta do hlubin 3D technologií – F. Pražák a L. Novák

Ing. František Pražák, Ph.D.

Pražák Ph.D. je absolvent Vysokého učení technického v Brně. Jeho srdeční záležitostí jsou auta a motosport. Výchově mladé generace se věnuje již několik let. Začínal jako vysokoškolský učitel, v současné době působí na pozici zástupce ředitele Střední průmyslové škole strojírenské v Kolíně a vyučuje odborné předměty se zaměřením na stavbu a provoz strojů. Učitelství je nejen jeho profesí, ale i posláním.

Ing. Lukáš Novák

Ing. Lukáš Novák je absolvent Vysoké školy ekonomie a managementu v Praze. Je velkým fanouškem moderních technologií. Výchově mladé generace se věnuje jen krátce, ale o to s větším elánem a nasazením. Kromě učitelství se věnuje řízení strojírenského podniku. Ve Střední průmyslové škole strojírenské v Kolíně vyučuje odborné předměty se zaměřením na moderní technologie včetně 3D modelování či CNC obrábění a je manažerem projektu IKAP II.

Cesta do hlubin 3D technologií

Seminář je určen pro všechny, kteří se zajímají o moderní technologie. Je rozdělen do dvou částí, v jejichž průběhu se seznámíte s moderními technologiemi v podobě 3D modelování, 3D tisku nebo vektorové grafiky, která je využívána při práci s řezacím plotrem či na obráběcích strojích. Projdete si cestu od návrhu po realizaci (konečný výrobek si můžete odnést domů). Odhalíte tajemství svého kreativního ducha, díky technice zakoupené v rámci projektu IKAP II, a bezpochyby se z vás stanou fanoušci těchto technologií, ale zároveň narazíte na řadu výzev, které budete muset řešit.

Úterý 24. 8. 2021 celodenní seminář 9:00 – 15:00 hod.

Učitelky MŠ, Pedagogové ZŠ, Asistentky pedagogů, Vychovatelky školní družiny, Pedagogové ZUŠ

Odkaz: Střední průmyslová škola, Střední odborné učiliště a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Kolín