V kině – P. Steklý, J. Obraz

Mgr. Petr Steklý, Jakub Obraz

Kamarádi, učitelé a zakladatelé projektu www.lepsimisto.cz Jakub je animátor a grafik. Petr strávil mládí v divadelním zákulisí. V současné době pracuje jako ředitel Centra vzdělávání, informací a kultury (CVIK), příspěvkové organizace města Český Brod.   Oba baví komunikace, media a školství.

V kině

Jak s dětmi probrat filmové představení

Kino jako téma. Z vnějšku uvnitř a v souvislostech. Interaktivní formou plnou filmových ukázek nejdříve rozebere vývoj kinematografie v kontextu vývoje člověka a společnosti souvislosti. Dotkneme se například toho, co dospívající tolik přitahuje na hororech a jakou hudbu díky tomu volí Disney ve svých dětských filmech, stejně jako co se skrývá za úspěchem Bridget Jonesové. Samozřejmostí bude rozebrání filmového zákulisí a jednotlivých profesí ve filmu od producenta po filmaře. Věříme, že výsledek si užijete stejně tak, jak si užijete kvalitní film, tam kde je vám dobře. Těšíme se.

Středa 19. 8. 2020, večerní program 18:30 – 20:30 hod.

Program určen pro: učitelky MŠ, pedagogy ZŠ, asistentky pedagogů, vychovatelky školní družiny, pedagogy ZUŠ a další zájemce.